havspor

Nesna lokalbåtkai

Hurtigbåt
Nordland66.2009°N, 13.0129°E

Stoppestad for hurtigbåt i Nordland. Blir betjent av Nesna - Nesnaøyene.

Vær akkurat nå

17°
Temperatur
3 m/s
Vind E
0.0 m
Rolig sjø
12°
Sjøtemp.

Kilde: MET.no. Oppdateres hvert 30. minutt.

Neste avgangar akkurat no

  • 21:45
    Nesna ferjekaiHB

Grøn prikk = sanntidsdata · open ring = berre rutetid

Rutetider frå Nesna lokalbåtkai

Rutetider fra Nesna lokalbåtkai
TidRuteRetning
Ukedager
18-337Nesna ferjekai båt
18-337Nesna ferjekai
Lørdag
18-337Nesna ferjekai båt
18-337Nesna ferjekai
Søndag
18-337Nesna ferjekai båt
18-337Nesna ferjekai

Ruter frå Nesna lokalbåtkai

Sjå alle ruter

Stoppestadar i nærleiken

Sjå alle stoppestadar

Ofte stilte spørsmål

Når går neste båt frå Nesna lokalbåtkai?
Sjå sanntidsavgangar frå Nesna lokalbåtkai i avgangstavla lenger nede på sida. Havspor viser neste avgangar med sanntidsoppdateringar for hurtigbåt og ferje. Grønt lys ved avgangen betyr at sanntidsdata er tilgjengeleg.
Har Nesna lokalbåtkai rutetabell?
Ja, Nesna lokalbåtkai har full rutetabell med avgangstider for kvardagar, laurdagar og søndagar. Sjå rutetabellen ovanfor for alle planlagde avgangar.
Når går første og siste båt frå Nesna lokalbåtkai?
På kvardagar går første avgang kl. 21:10 og siste avgang kl. 21:45. Helge- og heilagdagar kan ha andre tider. Sjå rutetabellen for alle avgangar.
Kva dagar går det båt frå Nesna lokalbåtkai?
Det går båt frå Nesna lokalbåtkai på kvardagar, laurdagar og søndagar. Sjå rutetabellen for detaljar om kvar dag.
Korleis kjem eg meg til Nesna lokalbåtkai?
Nesna lokalbåtkai er ein stoppestad for hurtigbåt i Nordland. Du kan reise hit med Nesna - Nesnaøyene. Sjå rutetider og avgangar ovanfor.
Korleis kjøper eg billett frå Nesna lokalbåtkai?
Bruk «Kjøp billett»-knappen ovanfor for å gå direkte til den regionale reiseplanleggjaren. Der kan du velje destinasjon, tidspunkt og kjøpe billett for hurtigbåt eller ferje frå Nesna lokalbåtkai.
Har Nesna lokalbåtkai sanntidsinformasjon?
Havspor viser sanntidsposisjonar for hurtigbåtar og ferjer på kart, i tillegg til sanntidsavgangar frå Nesna lokalbåtkai. Bruk «Sjå sanntid på kartet» for å sjå båtar i rørsle langs kysten.
Kan eg ta med sykkel eller barnevogn frå Nesna lokalbåtkai?
Du kan som regel ta med sykkel og barnevogn på hurtigbåt og ferje. På små hurtigbåtar kan plassen vere avgrensa i rushtida, så ver tidleg ute. Bilferjer har alltid god plass.
Sist oppdatert: